Folia na ścianęWiadomo, że pamięć ludzka potrafi sprowadzić na manowce. To, co początkowo wydaje się łatwe i oczywiste, staje się później czymś nieobecnym w naszej świadomości, zbyt szybko wyparte. Każdy z nas na pewno widział kiedyś trójkąt Edgara Dale’a, dotyczący sposobów zapamiętywania informacji.

Wynika z niego, że najwięcej zapamiętuje się podczas mówienia i wykonywania zadań. Pomocne okazują się również skojarzenia – zastąpienie daty, nazwiska, wydarzenia czy innych treści prostym symbolem, podpowiadanym przez podświadomość. Zwykłe kartki do zapisywania ważnych rzeczy czy notatnik w nowoczesnym sprzęcie służącym do komunikowania się czasami nie zdają egzaminu. Kartki się gubią, a w telefonie czy iPodzie nie zapisze się rozbudowanych tekstów.

Tablica suchościeralna - zastosowanie

W natłoku koniecznych do zapamiętania informacji i przy nadmiarze zadań i obowiązków przyda się coś, co ułatwi notowanie i zapamiętywanie. Takim produktem jest bez wątpienia Webtablica. Tablica suchościeralna wykonana jest z folii PCV (PVC), drewna sosnowego i sznurka. Dostępna jest również w formie suchościeralnej folii na ścianę. Zastosowana folia jest giętka i elastyczna, więc dopasowuje się do kształtu ściany.

Można ją umieścić niemal na każdej przestrzeni: czy to w biurze, czy to w domu. Łatwo ją zamontować i zdjąć później ze ściany. Jej wielofunkcyjność sprowadza powiedzenie ,,papier przyjmie wszystko’’ do roli anachronizmu. To właśnie na niej można notować, pisać tematy, omawiać zagadnienia szkolenia, rysować wykresy i diagramy, później wystarczy zetrzeć ślady markera, a będzie gotowa do następnego użycia. Nie sprawia tylu problemów co tablica kredowa, która podczas ścierania wytwarza dużo pyłu. Przez nabycie tablicy naszej firmy pomagasz chronić środowisko – jedna taka tablica zastąpi wiele kartek, które po zapisaniu i tak lądują w koszu. Nasz produkt wpasowuje się w otoczenie architektoniczne, nie zaburzając kolorystyki żadnego wnętrza.

Tablice suchościeralne rozwieszone w biurzeWszystkim – nie tylko osobom przywiązanym do swojego budżetu – gwarantujemy niskie koszty naszego produktu.

Uniwersalność, komfort używania i wielofunkcyjność tablicy sprawiają, że jest doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie trzeba posłużyć się słowem i obrazem jako narzędziem.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.